Dechová hudba Slatina, z.s.
založeno 1907
Dechová hudba Slatina - založena v roce 1907 - si vás prostřednictvím tohoto webu dovoluje pozvat na akce a koncerty a obeznámit vás se svou činností.

Fotogalerie a články:


23.05.2019

Něco málo ze zákulisí... zkoušky, zpěvy, blahopřání oslavencům a nutný dopping...pro dobrý nátisk.

20.05.2019

Každý rok v měsící květnu se účastníme oslav a mše patrona hasičů - Svatého Floriána.

09.05.2019

Tradičně budíme obyvatelé Slatiny a Nového Světa, kteří na nás již netrpělivě čekali s malým a velmi dobrým pohoštěním. Nechyběly vyhlášené koláče p. Aničky Klosové, k chuti přišla káva od p. Lazecké, v kutě nás čekal Jindra s velkým výběrem piv a nakonec jsme si u Tanečků pochutnali na "vynikajícím" segetínském gulášku. Tak zase za rok ....

27.04.2019

I přes nepřízeň počasí jsme jako každý rok vyrazili do Jakubčovic, zahrát k památce osvobození a obětí 2.světové války, a poté našim dlouholetým hasičským kamarádům zpříjemnit hudbou večerní posezení u vatry a grilovaných cigár.

26.04.2019

Jako každý rok i letos jsme se zúčastnili oslav osvobození 2.světové války na Hrabství a ve Skřipově. Po hudebním a pochodovém výkonu nás čekala zasloužena odměna - "vynikajicí" bramborový salát,řízek a pivo.

 
technické řešení a re-design SiteGroundu © Jakub Kozák 2009, www.jkozak.cz - za obsah zodpovídá Dechová hudba Slatina, o. s.